ALONOVA

Без перебільшень і загравань, останній період став одним з найбільш трансформаційних в моєму житті. Як і багатьох інших, він змусив мене багато чого переосмислити: відносини, цінності, інтереси. Це час нам було дано для відвертого діалогу з собою, можливість для духовного зростання.
Світ змінюється, ми всі живемо в умовах нових вимог і звичайно світ моди від цього сильно трансформувався, я відчуваю всі ці зміни і тонкі вібрації і йду в ногу з часом, адаптуючи мою колекцію будь-що то зовсім інше.
Будь-яка криза - це можливість для зростання. Зараз я продовжую активно розвивати свій бренд ALONOVA і повністю міняю все, що я робила до цього, тільки якість до якого ви всі звикли залишається незмінним! Які ж нові вимоги? Одяг повинен бути комфортним, зручним і якісної, але навіть залишаючись вдома хочеться виглядати стильно і модно. Так народилася ідея зробити лінійку спортивного одягу, яка підкреслить жіночу сексуальність і не дасть потьмяніти жіночу красу, навіть в умовах карантину або самоізоляції. Ми всі знаємо, як на внутрішній стан жінки впливає, то в чому вона одягнена. Ось по-цьому я створила нову колекцію керуючись своїми почуттями і новими тенденціями
Я давно потроху в кожній колекції створювала речі в напрямку SPORT LUXURY і маю великий досвід в пошитті спортивного одягу. І тепер накопичений роками досвід допомагає мені не пальцем в небо стріляти, а з упевненістю сказати, що речі з моєї нової колекції, зручні, практичні, якісні, ви 100% залишитеся задоволені покупкою. Так само я повністю змінила цінову політику, що дуже важливо саме зараз. Хочеться що б у наших жінок була можливість носити дизайнерські речі за помірною ціною. Я можу сміливо заявити, що худі і світшоти з моєї нової колекції нічим не поступаються таким же моделям знаменитих марок, як Баленсіага або Гуччі або Дольче.
Будьте щасливі і красиві, навіть в повсякденному житті! Бажаю всім міцного здоров'я!

ALONOVA

Copyright © 2022 All Rights Reserved
пров. Гуцала Євгена, 3 м.Київ, Україна
Email: info@alonova.com.ua
Тел. +38 067 009 44 00
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram