Кожного сезону я створюю колекції PRET-A-PORTER

10.11.2014

Про історію модного бренду та захоплення франківчанки, яка створює ексклюзивний одяг класу lux, «Like» розмовляє з дизайнером Ольгою Альоновою.

  • Ви є засновницею відомого та успішного українського бренду «ALONOVA». Розкажіть, з чого все починалося і чому Ви обрали для роботи саме хутро?

У 2014 році бренду «ALONOVA» виповнилося 10 років. Наприкінці року ми підбили підсумки 10-річної роботи і розпочали нову творчу сторінку. Створені у 2015 році колекції вирізнялися максимальною жіночністю і елегантністю. А тепер хотілось би пригадати, як все починалося.

А починалося все з того, що я заснувала хутряний проект і назвала його «DS`Furs». Мною керувало сильне бажання показати нові технології роботи з хутром, які в Україні ще не застосовувались. Я і мій технолог Оксана Гетьман, яка зі мною з самого початку і до сьогодні, приділяли багато уваги технологічному процесу: плетінню, перфорації, поєднували фактури, які, здавалося, поєднати неможливо. Вже у 2005-му показали першу колекцію. Нам хотілося донести, що хутро може виглядати, як мереживо. Ми одразу ж заборонили собі вживати слово «шуба» і створювали вишукані летючі повітряні різнокольорові хутряні вироби.

1

Настав час створювати повноцінні колекції, і у 2010 році я презентувала SS`10 Military, в якій були представлені шкіра, трикотаж, шовк і трохи облегшеного хутра. З того часу кожного сезону я створюю повноцінні колекції pret-a-porter, а з 2012 року вироби мого бренду були презентовані на головній європейській виставці «Tranoï pret-a-porter», а також у паризьких шоу-румах.

  • А як Ви ставитеся до використання штучного хутра?

Оскільки марка «ALONOVA» завжди була у сегменті luxury, штучне хутро ми ніколи не використовуємо.

Поговоримо про весняно-літню колекцію. Що надихнуло на її створення?

Літня колекція SS`16 ALONOVA наповнена легкістю, романтикою подорожей і теплотою дружніх зустрічей.

  • Який одяг носите у повсякденному житті?

У повсякденному житті я надаю перевагу комфортному одягу. Моя робота в студії достатньо динамічна, тому зручність впродовж робочого дня понад усе. Високі підбори одягаю на роботу вкрай рідко.

  • Знаю, що Ви є однією із засновників «Kyiv Fine Art Gallery». Розкажіть про цей досвід.

Далеко не останню роль у моєму житті відіграє мистецтво. Давно захоплююся сучасним мистецтвом, а також дещо колекціоную. Напевно, вплинула моя близька дружба з деякими українськими художниками, а саме з Іллею Чичканом. Але, на жаль, поєднувати два проекти було досить складно. Я обрала fashion.

3 135x300 1
  • Ваша донька також творча особистість – вона займається танцями та вокалом. А як щодо моди? Чи є у неї інтерес до створення одягу?

Моя донька Олександра, відвідуючи студію та лабораторію «ALONOVA», проявляє неабиякий інтерес до творчості. Але взагалі, мені здається, їй більше подобається керувати (посміхається). Цього року їй виповнюється сім років, тож її захоплення і вподобання швидко змінюються: вона хотіла бути і співачкою Ані Лорак, і стилістом зачісок, і візажистом. Думаю, час покаже.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ALONOVA

Copyright © 2022 All Rights Reserved
пров. Гуцала Євгена, 3 м.Київ, Україна
Email: info@alonova.com.ua
Тел. +38 067 009 44 00
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram