Ольга Альонова – український дизайнер, яка розробляє колекції для своїх ліній з 2003 року

24.12.2020
ALONOVA shop

Ольга Альонова – український дизайнер, яка розробляє колекції для своїх ліній з 2003 року. Історія розпочалась зі створення одягу з хутра та шкіри DS FURS. 

У 2005 році колекція DS FURS була презентована на Українському Тижні Моди і з 2006 року представлена в бутіках Києва, Харкова, Дніпропетровська.

У 2009 році була запущена лінія ready-to-wear – DS DRESS, в якій Ольга вперше почала використовувати текстиль.

Сама дизайнерка говорить, що створює одяг, який буде прикрашати людину, робити її щасливою та впевненою у собі.

Паралельно відбувається розробка колекцій одягу для дітей, хутряних іграшок та колекцій для дому DS BABY та DS HOME.

З кінця 2013 року Ольга вирішила об’єднати свої лінії і створити одну історію під лейблом ALONOVA. Вона також бере участь у щорічних міжнародних виставках в Парижі TRANOI Montaigne, TRANOI Preview та TRANOI Carrousel du Louvre, є учасником щосезонних показів Українського Тижня Моди. З 2014 року підписано ексклюзивний контракт із AMF Showroom LONDON, який представляє інтереси лейбла на міжнародній арені.

Для опису стилю одягу від Ольги Альонової у пресі часто використовують словосполучення: дорогий якісний шик, сучасна модна класика, елегантність у поєднанні з креативом.
Зараз у самому центрі Києва, на Печерських схилах, відкрито сучасний шоу-рум та цех-лабораторію зі створення та виготовлення колекцій одягу.

У своїй роботі майстри студії використовують тканини всесвітньо відомих виробників Італії, Франції, Іспанії та Швейцарії.

Посмотреть галерею ЗДЕСЬ

Поділитись:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

ALONOVA

Copyright © 2022 All Rights Reserved
пров. Гуцала Євгена, 3 м.Київ, Україна
Email: info@alonova.com.ua
Тел. +38 067 009 44 00
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram